igordaily (igordaily) wrote in saveoldkyiv,
igordaily
igordaily
saveoldkyiv

Про сьогоднішні бійки на Панаса Мирного 11

Було побито місцевих мешканців та громадянських активістів, які протестували проти неправової забудови за адресою Панаса Мирного. Одного з них цілеспрямовано викрали, але громадяни перешкодили машині з викрадачами вільно залишите місце побиття.

За словами місцевих мешканців, близько 9 години стадіон Київського національного університету технологій та дизайну оточили озброєні спецзасобами невідомі особи у бойовому спорядженні (бронежилети, захист рук та ніг, міліцейські каски).

Невідомі не пускали громадян на територію стадіону, погрожуючи силою.

Під їх охороною робітники почали руйнувати стадіон. Автогеном було зрізано спортивні споруди, на територію були завезено бетонні блоки.

Місцеві мешканці почали вимагати документів від невідомих, але їм нічого не показували.

Близько 13-00 при спробі місцевих мешканців пройти на стадіон до них було застосовано силу. Кільком жінкам було нанесено травми, а одного з протестувальників було побито, після чого невідомі у формі його взяли за руки і ноги, і понесли до автомобіля "Ланос" АА6046ЕТ, з написами Холдинг охоронних підприємств "Шериф".

При цьому знаходився співробітник міліції, який не втручався.

Схопленого силоміць посадили в вказаний Ланос, який після цього здійснив спробу наїзду на одного з журналістів, що здійснював відеозйомку події, знаходячись на пішохідній зоні університету.

Втім, по вулиці Панаса мирного Ланос було заблоковано автомобілем протестуючих, і після того, як прибув наряд міліції, схопленого випустили з машини. Міліція нападників не затримала.

Після цього невідомі "охоронці" та робітники залишили стадіон, без перешкод з боку міліції. Зруйновані спортивні споруди залишили лежати там, де їх було зрізано автогеном.Tags: Клов
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 5 comments