kyanka (kyanka) wrote in saveoldkyiv,
kyanka
kyanka
saveoldkyiv

Офіційне від МВС: "Столична міліція припинила хуліганські дії"

Столична міліція припинила хуліганські дії на будівельному майданчику

2 жовтня о 18.50 до чергової частини Печерського РУ надійшло повідомлення, що між мешканцями прилеглих будинків та охороною будівництва житлового будинку за адресою вул. Первомайського, 5-Б виник конфлікт. На місце разом з слідчо-оперативною групою та дільничними інспекторами міліції виїхали керівники районної міліції.

По прибуттю за вказаною адресою було встановлено, що група людей, приблизно 30 чоловік, на чолі з колишнім народним депутатом ВР України Олександром Гудимою, протестуючи проти будівництва житлового комплексу з підземним автопаркінгом та офісними приміщеннями (замовник – Національна радіокомпанія України), розібрала та підпалила частину дерев’яної огорожі, після чого попрямувала на будмайданчик та вчинила там конфлікт з охоронниками будівництва. Цей конфлікт постійно знімали на відео представники різних ЗМІ, запрошені туди групою протестуючих.

Конфлікт було припинено працівниками Печерського райуправління міліції та бійцями полку міліції швидкого реагування „Беркут” приблизно через 10 хвилин після прибуття. Вогнище було ліквідовано пожежною частиною.

Невдовзі до Печерського РУ звернувся з заявою фотокореспондент газети „Комерсант” Олександр Течинський про отримання в ході конфлікту тілесних ушкоджень. Також бригадою „швидкої допомоги” надано медичну допомогу одному з охоронників будівництва.

Порушено кримінальну справу за фактом хуліганських дій, під час яких кільком громадянам було нанесено тілесні ушкодження. Розслідування перебуває на контролі начальника столичної міліції Віталія Яреми.

ВЗГ ГУМВС України в місті Києві
 

http://maidanua.org/static/news/2007/1223043239.html

"Если на клетке слона прочтешь надпись: «буйвол», — не верь глазам своим" (с)
Tags: Гумор, Документи, Клов
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 11 comments