. (starfisher) wrote in saveoldkyiv,
.
starfisher
saveoldkyiv

Неизвестные подожгли стройку на Аскольдовой могиле


код для вставки:

<embed id="VideoPlayback" src="http://video.google.com/googleplayer.swf?docid=-28507824966148062&hl=ru&fs=true" style="width:400px;height:326px" allowFullScreen="true" allowScriptAccess="always" type="application/x-shockwave-flash"> </embed>

апдейт. Вчора гуртком шанувальників столиці “Вечірній Київ” було проведено акцію прямої дії проти варварської забуви Аскольдової могили. Активісти за допомогою автомобільних покришок влаштували фаєр-шоу на паркані, огогороджує будівництво. Це було зроблено за допомогою доступних кожному підручних засобів. Під час проведення заходу жоден з герельєро затриманий не був. Як повідомляє прес-служба “Вечірнього Києва”, вони мають надію, що подібний досвід будуть активно наслідувати всі хто бореться проти несправедливості та утисків людських прав. В тому числі у сфері забудови.

Нагадаємо:прямо над Аскольдовою могилою та пам’ятником апостолу Андрію забудовники збираються звести 18-поверхового виродка, який зіпсує цілий дніпровський схил і поруч із яким навіть будинок у Маріїнському парку здаватиметься милим.

Прибуток у 100 мільйонів доларів, яку сподіваються отримати інвестори від продажу квартир, варта, на їхню думку, того, щоб заплющити очі на руйнування історичного спадку та зовнішнього вигляду Києва як такого.Підрядчиком будівництва є така собі структура Т.О.В. “К.А.Н.Девелопмент”. За даними Архітектурного Союзу, замовником будівництва є таке собі ТОВ “Вант”. Проте це товариство у Києві невідоме. За даними кількох ЗМІ, воно було створене спеціально під проект.Активісти спільноти “Збережи старий Київ” неодноразово проводили акції проти цієї забудови.

Так в середині квітня активісти “ЗСК” та ініціативної групи з Караваєвих дач провели першу, попереджувальну акцію над Аскольдовою могилою під вогненним гаслом “Ні висотці”.Пізніше, 15 травня 2008 року, активісти ініціативи “ЗСК”, о 9.30 проникли на будівельний майданчик скандального будівництва над Аскольдовою могилою і прикували себе до будівельного крану. Блокада тривала цілий день і нанесла значної фінансової шкоди забудовникам. Але це, проведені пізніше акції та блокування проїзду не допомогли припинити це ганебне будівництво.

Та поки триває варварська забудова, доти їй буде спротив!

http://derybanu.net/2009/01/15/vogni-na-kruchah-video/#respond

Tags: Аскольдова могила, Пряма дія
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 4 comments