magdalena_kiew (magdalena_kiew) wrote in saveoldkyiv,
magdalena_kiew
magdalena_kiew
saveoldkyiv

Артема, 55. І який результат...

Будинок за адресою вул. Артема, 55 є прибутковим будинком 1910 р. закладення, належить до нововиявлених пам’яток архітектури.

Замовники робіт на вимогу мешканців будинку представили договір купівлі-продажу нежилих приміщень будинку, дозволи на перепланування підвального приміщення, надане Шевченківською райадміністрацією м. Києва 25 листопада 2009р.та на виконання будівельних робіт від 8 грудня 2009 р.

Після того, як мешканці будинку написали листа на ім’я прокурора Шевченківського району м. Києва від 28 січня 2010 р., ними було отримано лист з Шевченківської райадміністрації м. Києва про ПРИЗУПИНЕННЯ БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ. Проте жодних мір з боку районної ради до цього вжито не було, і роботи жодним чином не призупинялися. Мешканцям приходилося самотужки боротися з підкопами, влаштовуваними під будинком. 10 та 12 лютого 2010 р. Головне управління з Охорони культурної спадщини проінспектувало будинок та було складено акт про порушення пам’яткоохоронного законодавства.
Комісією управління з питань наглядово-профілактичної діяльності Головного управління МНС України в м. Києві 10.02.2010 виявлено порушення пожежної безпеки під час проведення робіт.
Головне управління контролю за благоустроєм надало підрядникам право лише на заміну вікон а дверей у приміщенні підвалів будинку, і зробило висновок про невідповідність титулу дозволу на проведення робіт.
15 лютого 2010 р. мешканцями буд. 55 по вул. Артема та довколишніх будинків було складено акт, про те, що на порушення Припису № 2 від 10 лютого 2010 р. Головного управління культурної спадщини КМДА про припинення проведення робіт з перепланування підвального приміщення, а також в супереч листу Шевченківської у м. Києві районної адміністрації про призупинення робіт у будинку, у підвалі будинку продовжувалися роботи.
11 лютого 2010р. дозвіл на проведення робіт було анульовано.
18 лютого 2010р. ЖЕК «Покровська» видала припис власнику підвальних приміщень будинку по вул. Артема, 55 в триденний термін прибрати з приміщення будівельне сміття та після приведення у належний стан, здати ключі від приміщення у ЖЕК.


ВЕСЬ ЦЕЙ ЧАС БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ НЕ ПРИПИНЯЛИСЯ, І СТАНОМ НА 24 ЛЮТОГО 2010 Р. ПІДВАЛЬНІ ПРИМІЩЕННЯ БУДИНКУ ПОШКОДЖЕНО, НЕСУЧІ СТІНИ ПОСЛАБЛЕНО, ІНФРАСТРУКТУРУ ЧАСТКОВО ПОРУШЕНО
Tags: Артема
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment