... (lisok_ua) wrote in saveoldkyiv,
...
lisok_ua
saveoldkyiv

Позняки-8, ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА

В нашому мікрорайоні Позняки-8 (пр-т .Григоренка, вул. Урлівська, вул. Ахматової, вул. Княжий Затон Дарницького р-ну)на місці запланованого генпланом школи (генплан додаємо) розпочалось будівництво великої автостоянки компанією Житлоінвест з відома Дарницької ДРА. Житлоінвест терміново, у продовж всіх свят (коли основна частина мешканців у роз’їздах), завозить на пустир, де повинна бути школа, будівельне сміття у великому обсязі (демонтований залізобетон тощо), замість його утилізації, а зверху засипають землею (фото додаємо). В Дарницькій ДРА з питань контролю благоустрою спочатку пояснили, що це грубе адміністративне порушення. Що треба телефонувати до них та до міліції, бо це Адміністративна відповідальність ст. 152 Админкодексу, яка карається штрафом. А потім відповіли, що це будівельний процес, яким займається Житлоінвест.
Наш мікрорайон забудували житловими будинками 6 років потому, згідно генплану у нашому мікрорайоні повинні були збудовані д/садок та школа. Цього зроблено не було. Мешканці мікрорайону молоді люди, дуже багато дітей. Домовитись віддати дитину в д/сад, або школу в сусідньому мікрорайоні практично неможливо, бо садки і школи переповнені (по 35-40 дітей у групі або класі, це також порушення). Деякі вимушені возити своїх дітей в інші мікрорайони або райони. А діти які ходять до школи - ходять самі через дороги. Для того, щоб попасти до іншого мікрорайону, наприклад на іншу сторону пр-та Григоренка необхідно перейти дві автодороги та одну трамвайну. Перехода через дорогу при виході з мікрорайону немає, який був би зручний мешканцям.
Ми, мешканці масиву Позняки-8, неодноразово звертались в різні інстанції міста: Саll-центр Київської міської адміністрації, листи на ім’я Леоніда Чернівецького (відп. №007-КО-15822 від 10.09.2007р. та № 007-2374 від 08.10.2007р.), звернення в Генеральну прокуратуру, до Прокурора Дарницької району, екологічну службу, Санітарно-епідеміологічну службу України, Головне управління освіти і науки.
На жаль, усі звернення спускались на Дарницьку районну адміністрацію, яка відповідала відписками (лист № 16/3-5568 від 14.11.2007р.), що д/садок та школа є за генпланом (орієнтовний термін будівництва 2009-2011р), але Дарницька ДРА вирішила облаштувати тимчасову автостоянку.
Ми, мешканці мікрорайону, категорично проти порушення будівельних та епідеміологічних норм. Ми наполягаємо на вивезенні та очищенні даної території від завезеного сміття. Ми також проти будівництва автостоянки, оскільки навколо мікр-ну та всередині дуже багато надземних та підземних паркінгів. Нам мешканцям мікр-ну вкрай потрібна школа та д/садок.

З повагою, мешканці житлового масиву Позняки-8

___

ПОТРІБНІ ТЕРМІНОВО ЗРАЗКИ СКАРГ, ВИМОГ, ДО КОГО ЗВЕРТАТИСЬ І ПРАВИЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ ПІДПИСНИХ ЛИСТІВ!!!

 
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 8 comments