rolland_92 (rolland_92) wrote in saveoldkyiv,
rolland_92
rolland_92
saveoldkyiv

Захистимо кінотеатр "Жовтень"!

Zovten


Шановні глядачі!

Як ми повідомляли раніше, довкола кінотеатру «Жовтень» склалася проблемна ситуація щодо оренди приміщення кінотеатру. Міська влада погрожувала ТОВ «Кіноман», що є організаційним центром «Жовтня», виселити його із історичного приміщення кінотеатру. У жовтні 2013 року понад 500 глядачів «Жовтня» та гостей кінофестивалю «Молодість» звернулися до Голови Київської міської державної адміністрації із проханням не допустити виселення ТОВ «Кіноман» та позитивно вирішити спірні питання навколо кінотеатру. Ми дуже вдячні усім відвідувачам за таку активну підтримку!

Однак керівник КМДА не вжив дієвих заходів у ситуації, що склалася. Натомість 4 грудня 2013 року до Господарського суду міста Києва був поданий позов про виселення ТОВ «Кіноман». Позивачем виступила Київська міська рада, а її інтереси представляє перший заступник прокурора Подільського району м. Києва. Позов ініціював Департамент комунальної власності м. Києва.

18 лютого 2014 року розпочнеться розгляд цієї судової справи по суті. Ми, колектив кінотеатру «Жовтень» хочемо, щоб суд розглядав спірні питання максимально прозоро і щоб громадськість була поінформована про перебіг справи щодо одного з найстаріших кінотеатрів Києва, тим більше, що судовий позов поданий «в інтересах держави» (?!)

Разом із тим ми вважаємо, що у Київської міської ради були і є всі можливості, щоб вирішити питання щодо приміщення «Жовтня» у позасудовому порядку. Тому ми запрошуємо усіх небайдужих киян підписати звернення до Заступника Київського міського голови, секретаря Київської міської ради Г. Ф. Гереги. Звернення спрямоване на те, щоб заборонити виселення ТОВ «Кіноман» із приміщення кінотеатру «Жовтень» та схвалити відповідний договір оренди. Підписати звернення можна у фойє кінотеатру «Жовтень» із 11.00 до 22.00.

Ми також будемо дуже вдячні вам за моральну підтримку та поширення цієї інформації!
http://www.zhovten-kino.kiev.ua/news.php?item=293
Tags: Дерибан, Кінотеатр "Жовтень", Поділ, Суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments