Фатальна посмішка дельфіна

Нещодавно Київрада проголосувала за проект будівництва океанаріуму на території Київського зоопарку. Таке рішення вступає у протиріччя з низкою законів України. Для погодження незаконного проекту зоопарку нав’язують нового керівника, який готовий підписати будь-які документи щодо незаконного будівництва. Ситуація пахне відчуженням території Київського зоопарку. Міська влада ігнорує також інформацію про жорстокість та незаконність утримання морських ссавців у неволі, що призведе до нових скандалів навколо Київського зоопарку у разі будівництва океанаріуму.

Collapse )

УВАГА! ПРОШУ ПРО НЕСАМОВИТИЙ ПЕРЕПОСТ!!!

Originally posted by magdalena_kiew at УВАГА! ПРОШУ ПРО НЕСАМОВИТИЙ ПЕРЕПОСТ!!!

УВАГА! САДИБІ МУРАШКА ПОТРІБНА ДОПОМОГА!
Інформація від Анжеліки Комарової

Егей! Є тут хто живий душею? На межі повної руйнації "Садиба Мурашка". Її єдиний нескорений мешканець Олександр Глухов відстояв його повністю у суді - відвоював у приватної фірми, якій його перепродала двічі міська влада. Тепер його треба захистити від снігу - полатати дах. Це - кошти та фізична допомога. Якщо є ідеї, телефонуйте Олександру 067 734 8008Джерело оригіналу зображення

В Києві вулицю Червоноармійську перейменовано на WehrmachtStrasse (Вермахтівську)

Originally posted by vintovkin at В Києві вулицю Червоноармійську перейменовано на WehrmachtStrasse (Вермахтівську)

10 грудня в Києві активісти Голосіївського осередку БРАТСТВА перейменували вул. Червоноармійську на вул. Вермахтівську (WehrmachtStrasse). Відповідні написи з'явилися вночі на всіх будівлях вулиці – від Хрещатику до Либідської площі.

Учасники акції зробили таку заяву:

«Все життя вони живуть на вулиці Червоноармійській. Тепер хоч добу нехай поживуть на вул. Вермахтівській. Вермахт зіграв в історії Києва не меншу роль, аніж Червона армія проте, на відміну від останньої, менше зруйнував місто. Акція зроблена з метою показати безглуздість існування в ХХІ-му столітті вулиць за назвою «Червоноармійська».

На жаль, на всіх табличках із номерами будинків, навіть на нових, встановлених у 2012-му році, а також в усіх довідниках для туристів та сервісах GPS-навігації досі вживається саме ця назва. Було б добре, нарешті, дати вулиці яку-небудь іншу назву, наприклад, Велика Васильківська».


rhein

Націоналісти відбили рейдерів регіонала ГрицакаГенерал МВС, регіонал Грицак намагається викинути зі своєї домівки сім'ю шкільної учительки Ніни Москаленко.

В ніч на суботу, рейдери, що володіють правом на 1/3 будівлі, заблокували прохід до будинку і погрожували розправою учительці у разі подальших спроб повернутися додому.

Внаслідок дій націоналістів до справ змушена була взятися міліція. Але кінця справі ще не видно, адже регіонал не збирається так просто покинути спроби заволодіти ласим шматком київської землі.

Подробиці історії - http://gazeta.ua/articles/scandals-newspaper/461481

Справа по Садибі Мурашків - засідання Вищого господарського суду 6 листопада 2012 р., 10:00

Запрошуємо на засідання Вищого господарського суду (вул. Копиленка, 6) 6 листопада 2012 р., 10:00. Розглядатиметься справа по землі в охоронній зоні Софії Київської, де знаходиться, зокрема, Садиба Мурашків.
Суть справи: Прокуратура м. Києва подала позов про визнання недійсним рішення Київської міської ради від 26.07.07 № 57/1891 про продаж за 14,4 млн. гривень земельної ділянки - 0,47 гектара за 150 метрів від Майдану незалежності, на якій знаходяться будинки 12-14 по вул. Малій Житомирській.Collapse )

Рейдерське захоплення гастроному № 328

В ніч з 26 на 27 жовтня гастроном № 328 за адресою Артема, 53 захопили рейдери. Міліції вони показали "рішення" "врховного" суду про передачу магазину у власність Лося Сергія Михайловича. Бандити побили продавців і поступово - вже тиждень - грабують магазин.

Одночасно слід зауважити, що у жовтні 2012 р. закрився хлібний магазин у сусідньому будинку (Артема, 55). Аргумент простий: БКК переноситься за місто. Абсолютно незрозуміло, до чого тут хлібний. Ніби не можна хліб возити з нового хлібзаводу у старі магазини.

Найближчим часом закриється хлібний на розі Тургенєвської і Полтавської, а також до закриття готується "УКРАЇНСЬКИЙ ХЛІБ" на майдані.

У тиждень підрахунку голосів з будинку за адресою Артема, 53 з'їхав магазин канцтоварів "Сократ", а днями було знищено магазин "Квіти України". Проте, і "Квіти", і "Сократ" закрилися тихо. Хлібні закривають типу планово, а мешканцям у відповідь на їхні обурені листи відповідають, що хліб тепер можна купити у сусідньому гастрономі. Натомісць гастроном як раз закрили не "планово" і не "тихо". Його вже сьому добу поспіль громлять бандити. Днями місце подій відвідали якісь юристи, які розклеїли на вітринах оголошення, що подані нижче.

Прошу журналістів звернути увагу на цю проблему. Район залишено без продуктових магазинів. Найближчі місця, де тепер можна купити харчі - це "Біла" на Львівській і "Сільпо" на Лук'янівці. І туди, і туди треба їхати тролейбусом. Для старих та хворих людей району це нонсенс. Проте дане питання, як це не сумно, все ж вторинне. А первинним є те, що із подиву гідною методичністю захоплюються один по одному усі магазини на непарному боці вул. Артема на відрізку від вул. Тургенєвської до вул. Некрасовської.

Під катом - фото з місця подій від 1. 11.2012


Collapse )

Історія дворічної давнини про намагання знищити хлібний на Артема, 55 шляхом підкопу - тут, тут ,тут і тут. На разі підвал кимось ніби зайнятий, але пустий. Хлібний, як вже було сказано вище, знищено.
Журналісти, котрі дійсно хотять допомогти нам у розслідуванні цих загадкових подій, можуть писати коменти сюди - і я дам контакт активістів, що намагаються боротися з неподобством.

Ваш вихід про забудову (2006 рік)

Ретро-відео з ток-шоу, де побачите багато знайомих облич. :) 2006 рік. Черняховський, Колінько, Куровський, Олексій Василюк, професор Березовський і ще купа інших людей. :) Порівняйте, чи щось змінилося за 6 років...