?

Log in

No account? Create an account

saveoldkyiv's Journal

Social capital

  • less than 10
Name:
Збережи Старий Київ
Location:
Membership:
Moderated
Posting Access:
All Members
4,09 КБ

1. Ця спільнота була створена ініціативною групою "Збережи Старий Київ" як реакція на плани київської влади збудувати на розі Десятинного провулку і Пейзажної алеї, на території Державного історико-архитектурного заповедника "Стародавній Київ", багатоповерховий будинок.

Згодом ми розширили поле своєї діяльності на інші випадки незаконних забудов, що псують ландшафт міста і загрожують людям.

2. Ми намагаємося нагадати владі про здоровий глузд і чинне законодавство, а громадянам - про те, що Київ - наш спільний дім і варто об'єднуватися заради його збереження і розвитку.

3. Ініціативна група "Збережи Старий Київ" була створена у вересні 2007 року на добровільних засадах. До її складу входять кияни, яким небайдужа доля їхнього міста.

4. До діяльності групи "Збережи Старий Київ" не причетна ЖОДНА з політичних сил, фінансування усіх акцій здійснюється за рахунок активістів.

5. «Збережи Старий Київ» - захист прав громадян, а не спосіб заробити

Активісти ЗСК змушені з жалем констатувати, що на фоні масових акцій киян проти незаконної забудови в місті виникли псевдогромадянські заробітчанські структури. Ці заробітчани шантажують забудовників: мовляв, давайте нам гроші (квартири), а інакше ми проти вас акцію протесту організуємо. Найсмішніше, що недалекі забудовники іноді й платять!

«Збережи Старий Київ» офіційно заявляє, що не займається такого роду «бізнесом».

Активісти ЗСК здійснюють юридичну, громадянську і пряму дію не для того, щоб заробити. Наша мета – зберегти рідне місто від варварської забудови, а не отримати гроші взамін на дозвіл будувати. Здобуті ЗСК перемоги – на Пейзажній алеї і біля Жовтневої лікарні – найкраще це доводять.

Шановні забудовники! Якщо вас шантажують від імені «Збережи Старий Київ», знайте – це самозванці. Не поспішайте платити, давайте краще разом виведемо шахраїв на чисту воду. Просимо вас оперативно повідомляти про всі факти такого шантажу нам – 8-095-521-9985 або saveoldkyiv@gmail.com.

6. технічне: про модерування

Categories

армия, город, история, криминал, недвижимость, образование, общество, политика, происшествия, религия, финансы, искусство, музыка, спорт, природа, путешествия, медицина, авто, дети, наука, производство, транспорт, архитектура, корабли

Social capital

  • less than 10

Statistics